پرده زبرا و دیزاین منزل شما

(0 امتیاز)

پرده زبرا و دیزاین منزل شما

 

همانطور که در مطلب قبل یعنی مطلب نصب پرده زبرا و همچنین پرده زبرا چیست ؟ گفتیم دیدید که شما مشتریان عزیز به راحتی و با مبلغی کم میتوانید از بهترین پرده ها استفاده کنید ...در مطلب زیر می خواهیم تا درباره این نوع پرده ها یعنی پرده زبرا بیشتر با شما گفت و گو کنیم..

 

پس با ما همزاه باشید...

 

پرده زبرا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟


پرده زبرا، نوعی کرکره افقی است که در ساخت آن از پارچه استفاده شده است و ساختاری دو لایه دارد. این مدل از پرده قابلیت تنظیم به صورت دستی و یا برقی و حتی اتوماتیک را دارد. مدل پرده زبرا به گونه‌ای است که اگر پارچه و رنگ مناسبی را برای آن انتخاب کنید، قابلیت نصب در بخش‌های مختلف منزل مثل اتاق خواب، آشپزخانه و حتی پذیرایی را دارد.


این مدل پرده، علاوه بر قابلیت تغییر میزان نور عبوری از پنجره به صورت دستی یا برقی، به حفظ حریم شخصی شما نیز کمک کرده و یک انتخاب مناسب برای فضاهایی هستند که با سبک دکوراسیون مدرن طراحی شده اند. به کمک زبرا می‌توانید در طول روز از نور طبیعی خورشید بهره گرفته و در شب نیز آن را برای تامین احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی ببندید.

 

پرده زبرا و دیزاین منزل شما
پرده زبرا و دیزاین منزل شما

 

 

 

نحوه استفاده از زبرا به این صورت است که با کشیدن زنجیر، ساختار لایه‌ای پرده به گونه‌ای تغییر می‌کند که می‌توانید با جابجایی عمودی پرده، بدون جمع کردن آن، میزان نور عبوری دلخواه خود را تنظیم کنید. 

نوع پارچه‌ای که در پرده زبرا انتخاب می‌کنید، بسته به محل استفاده می‌تواند متفاوت باشد. در صورتی که در نظر دارید برای یک پنجره نورگیر جنوبی پرده زبرا تهیه کنید، پیشنهاد ما انتخاب پارچه‌های ضخیم‌تر برای کنترل بهتر نور در طول روز است. پارچه ضخیم در کنار پارچه‌های نازک به کار رفته در این پرده بدون جمع شدن آن، باعث عبور نور ملایمی خواهد شد که فضایی آرامش بخش را برای گذران وقت شما فراهم می‌کند. برای اتاق‌ خواب‌ها یا اتاق تلویزیون پیشنهاد ما رنگ‌های تیره و پارچه‌های ضخیم است که نور را بیشتر کاهش دهد و بیشترین حریم خصوصی را فراهم کند. همچنین می‌توانید مانند پرده‌های دراپه یا کرکره‌ای بسته به مدل پرده درصد نور را نیز از ۱۰ تا ۹۰ درصد تغییر دهید.

 

پرده زبرا و دیزاین منزل شما

 

این مدل پرده روش نصب ساده‌ای دارد و در مدت زمان کوتاهی نصب می‌َشود. تنها کافی است پارچه و رنگ مد نظر خود را انتخاب کرده و به مراکز فروش پرده زبرا سفارش دهید.

 

 

پرده زبرا و دیزاین منزل شما
پرده زبرا و دیزاین منزل شما

 

 


معایب پرده  زبرا: 


یکی دیگر از دغدغه‌ها درباره پرده‌ها به خصوص دراپه‌ و کرکره نحوه شستشو و تمیز کردن است. پرده‌های زبرا را تیز می‌توان با روش‌های ساده‌ای تمیز کرد. برای تمیز کردن این مدل پرده تنها کافی است بدون باز کردن پرده، آن را گردگیری کنید و یا با جاروبرقی خاک‌های آن را بروبید. در صورت لک شدن نیز یک پارچه را به مقداری شوینده آغشته کرده و به آرامی روی لکه بکشید تا پاک شود. توجه داشته باشید که خودتان در منزل نمی‌توانید پرده زبرا را باز کرده و تمیز کنید. زیرا نصب دوباره آن بسیار دشوار بوده و همچنین ممکن است پس از باز کردن و شستن پرده، آهار آن از بین برود

 

پرده زبرا و دیزاین منزل شما

 

پیشنهاد ما به شما گروه جوان و با پشتکار تعمیرکاران 24 است کافیست تا با یک تماس جهت نصب پرده از بهترین و مجرب ترین کارشناسان ما استفاده کنید ...

تعمیرکاران