مشکلات پکیج دیواری

(2 امتیاز)

 مشکلات پکیج دیواری

مشکلات پکیج دیواری  در گذشته به طور کلی از تعمیر پکیج سخن گفته ایم اما در این مقاله بر این سعی شده است که به طور خاص بر رفع عیب و تعمیر پکیج دیواری بوتان تمرکز شود تا در حل مشکلات این پکیج کمک کننده باشد.

در ذیل موارد الزامی اولیه برای آموزش  تعمیر پکیج  بوتان را لحاظ کرده ایم:1- قبل از هرچیز دانش و آگاهی از مدل های مختلف این پکیج حائز اهمیت است، اگر فرد نتواند مدل های مختلف، طرز کار و تفاوت های جزئی آن ها را متوجه شود بدون شک نمی تواند پکیج را تعمیر کند و یا درصورت اقدام به تعمیر این عمل به طور صحیح به پایان نمی رسد.

2- آشنایی با قطعات پکیج و کاربرد آنها نیز از مسائل اصلی می باشد برای آشنایی بیشتر به لینک معرفی اجزای پکیج دیواری مراجعه فرمایید.

3 - استفاده از دفترچه راهنما و توانایی کدخوانی برای فهمیدن مشکل پکیج و تعمیر همان مورد خاص، مهم است، بدین منظور مطلبی جداگانه تحت عنوان خطاهای پکیج بوتان برای شما کاربران گرامی آماده شده است.

 عموما تعمیر پکیج دیواری بوتان نیز مانند سایر دستگاه ها است اما بعضی مشکلات در این پکیج نمود بیشتری پیدا می کند، برای سهولت فهم این مطلب در زیر به صورت پرسش و پاسخ این مسائل را آورده ایم، درصورت احساس نیاز به کسب طلاعات بیشتر می توانید به لینک تعمیر پکیج دیواری مراجعه کنید.

 مشکلات پکیج دیواری

 

 

 مشکلات پکیج دیواری
مشکلات پکیج دیواری

 


در پی تکمیل مطلب مشکلات پکیج دیواری بر آن شدیم تا برای افزایش آگاهی شما عزیزان از مشکلات رایج پکیج بوتان نیز صحبت کنیم، پس از استفاده طولانی مدت از این پکیج مشکلاتی بروز و ظهور پیدا می کنند که عموما تکنسین های مجرب باتجربه با این موارد آشنایی دارند.مشکلات پکیج دیواری بوتان عبارتند از:    اختلال عملکرد سنسور مدار گرمایش: در مدار گرمایش پکیج به منظور کنترل دمای آب در مسیر خروجی آب گرم مصرفی، یک سنسور قرار داده شده است، وظیفه این سنسور هشدار دما به برد و در پی آن تنظیمات ارتفاعات شعله و یا خاموش و روشن شدن آن است، با خراب شدن این سنسور دستگاه قادر به فهم دمای مطلوب نمی باشد و کاربر از زمان بهره برداری از

آب گرم آگاه نمی شود.

    خرابی پرشر سوییچ هوا: این قطعه بالای محفظه احتراق و نزدیک به فن دستگاه قرار دارد، اهمیت این قطعه از این نظر است که باید صحت کارکرد فن را تایید کند و در دو مرحله توسط برد کنترل می شود، وقتی این قطعه کارایی خود را از دست دهد و برد توانایی باز و بسته کردن آن را نداشته باشد، فن نیز به کار نمی افتد.

 

 مشکلات پکیج دیواری
مشکلات پکیج دیواری    رسوب گرفتن مبدل ها: وظیفه اصلی مبدل ها در پکیج گرم کردن آب شوفاژ سیستم و تامین آب گرم مصرفی است، در پکیج های بوتان معمولا شاهد رسوب گرفتن مبدل های پکیج هستیم که باید رسوب زدایی شده و مسیر آنها باز شود، زمانی که دستگاه در حالت تابستانه قرار دارد این مشکل نمود بیشتری پیدا می کند.

 مشکلات پکیج دیواری

اگر با شما هم با مشکلات گفته شده روبرو هستید جهت آگاهی بیشتر می‌توانید به مطلب تعمیر پکیج بوتان مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

سه مشکل مطرح شده در بالا از مشکلات رایج پکیج بوتان می باشند، اگر شما هم هنگام استفاده از این نوع پکیج دچار مشکل شده اید با ارائه نظر در قسمت زیر آن را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

تعمیرکاران