نصب پکیج ایران رادیاتور

(1 امتیاز)

  نصب  پکیج ایران رادیاتور

 

از انواع پکیج های رایج مورد استفاده در منازل مسکونی پکیج ایران رادیاتور است، حجم کم و کیفیت مطلوب از دو عوامل مهمی است که موجب رایج شدن استفاده از این نوع پکیج شده است.

در صورت عدم سرویس طولانی، بی توجهی و به حال خود رها کردن دستگاه پس از نصب کارکرد این پکیج مانند هر نوع پکیج دیگری چه خارجی و چه ایرانی دچار اختلال شده و به مرور زمان پکیج دیواری فرسوده می شود.برای سرویس پکیج ایران رادیاتور چهار قدم اصلی را طی می کنیم:

 

  نصب  پکیج ایران رادیاتور

 

    شناخت کافی از نوع پکیج ایران رادیاتور و آشنایی کامل با قطعات و کارکرد آنها و مهارت در سرویس تمامی اقسام قدیمی سری M و اقسام جدید سری L.

 

 

  نصب  پکیج ایران رادیاتور
نصب پکیج ایران رادیاتور


    چکاپ دستگاه و پاسخ به این پرسش که آیا پکیج فقط احتیاج به سرویس دارد یا ایراداتی در آن وجود دارد که باید عیب یابی و درنهایت تعمیر شوند.


    اگر پکیج احتیاج به تعمیر دارد آن را با صبر و حوصله تعمیر کنیم.

    دانستن عمر پکیج و اطلاع از آخرین مرتبه سرویس شدن آن تا با توجه به این اطلاعات بتوان بهترین نوع سرویس را انجام داد، اگر زمان زیادی از سرویس پکیج می گذرد سرویس کامل را انجام می دهیم.

 

  نصب  پکیج ایران رادیاتور


سرویس کامل پکیج بهترین نوع سرویس است زیرا به قدری کامل است که پکیج مانند روز اول کار می کند همچنین اگر بلوک های پکیج از جنس فلز برنج باشد و سیستم الکترونیکی دستگاه سالم باشد تا چهار الی پنج سال دیگر نیازی به سرویس های دوره ای نیست.

در زیر تصویری از سرویس کامل بلوک های دستگاه پکیج ایران رادیاتور سری M شامل مبدل ثانویه، مبدل اولیه، ارونت، پمپ و تست شارژ منبع انبساط را مشاهده می کنید.سرویس پکیج ایران رادیاتوراز اقدامات مهم دیگر در سرویس پکیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 


    سیستم را رسوب زدایی و اسیدشویی کنید.


    فشار آب و گاز را تنظیم کنید.


    مقدار حرارت مناسب با مساحت محیط را به دستگاه القا کنید.


    هواگیری سیستم را انجام دهید.


    قطعات و رادیاتورها را تمیز کرده و جرم گیری کنید.


    اگر نشتی آب در سیستم وجود دارد نشتی آن را بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک مطلب سرویس پکیج دیواری رجوع کنید.


سوال های رایج پس از سرویس پکیج ایران رادیاتور

 

 

  نصب  پکیج ایران رادیاتور
نصب پکیج ایران رادیاتور    پکیج ایران رادیاتور سرویس کامل شده است اما دمای آب در سرویس بهداشتی و حمام دچار نوسان شده و مدام سرد و گرم می شود، مشکل از کجاست؟


        به دلیل گرفتگی شیرها یا ایرادات شیر مخلوط این مسئله بروز پیدا می کند.    پکیج ایران رادیاتور ارور نمی دهد اما فن مدام خاموش و روشن می شود، چه بررسی هایی باید انجام شود؟

 


        ابتدا چک کنید که آیا صفحه نمایشگر عیب یابی خودکار به خوبی عمل می کند یا خیر، عدم نمایش خطا می تواند به این علت باشد سپس قطعه پرشر سوییچ آب و عمل پمپ سیرکولاسیون را بررسی کنید، اگر منشا مشکل را پیدا نکردید، برد دستگاه را بررسی کنید.


   

تعمیرکاران