چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

Rate this item
(1 امتیاز)

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

حفر و تخلیه چاه در گذشته فقط برای مواردی به کار می رفت که میخواستند آب و بعد ها موادی مانند نفت را استخراج کنند. اما امروزه حفر چاه را برای ساخت گودال هایی عمیق برای دفن فاضلاب و تخلیه چاه را زمانی که چاه از فاضلاب پر شده باشد، انجام می دهند. تولید فاضلاب همیشه با بشر همراه بوده است و چون انسان اولیه آگاهی نسبت به آلودگی و خطرات آن نداشته است، دفع نامناسب فاضلاب باعث مرگ و میر و بسیاری از بیماری ها در گذشته می شد.رفته رفته آدمی پس از درک ضرر های فاضلاب به فکر دفن آن در نقاطی دور از محل زندگی خود افتاد و در همین راستا چاه را محل مناسبی برای این کار یافت و پس از اینکه لوله کشی را برای تامین آب مصرفی به خانه های خود آورد، با حفر چاه فاضلاب در خانه خود و با استفاده از لوله کشی، پسماند ها را برای دفن به چاه هدایت کرد. او با این کار زندگی راحت تر و در عین حال بهداشتی را برای خود ساخته بود اما دردسر جدیدی پس از چند سال برایش پیش آمد. چاه فاضلاب مانند یک مخزن است که پس از استفاده مداوم، پر خواهد شد و دیگر کارایی پیشین خود را از دست می دهد. به همین دلیل راهکار هایی برای تخلیه چاه ارائه شد. تخلیه چاه نیاز به دستگاه و مهارت خاصی دارد که کار هر فرد عادی نمی باشد. نیرو های ما با مهارت لازم در تخلیه چاه تهران، همراه شما عزیزان هستند تا هر لحظه از شبانه روز مشکل شما را برطرف کنند.

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

 

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه
چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه


روش های ما در تخلیه چاه فاضلاب

1. تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن


2.تخلیه چاه فاضلاب با پمپ لجن کش


3.لایروبی


4. کف تراشی

اگر برای تخلیه چاه تهران نیاز به مشاوره و یا نیروی متخصص دارید، با خدمت از ما تماس بگیرید.

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

 

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه
چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

بوی نامطبوع چاه فاضلاب

اگر از محل کفشوی و سیفون چاه توالت و دستشویی منزل بوی نامطبوعی به مشام می رسد و چنانچه مادر چاه فاضلاب در محوطه حیاط باشد ، به علت پرشدن چاه سطح موزاییک فرش روی دهانه آن خیس می شود.


سوسک ها و حشرات ریز اطراف چاه فاضلاب

یکی از روش ها این است که به آب ریز توجه شود، سوسک ها معمولا در چاه زندگی می کنند و در صورتی که زیستگاه شان با آب در تماس باشد سعی در خروج از آن می کنند. در صورتی که این حشرات را خیلی زیاد در محیط می بینید، نسبت به مدت زمان مشابه سالیان قبل، این می تواند یکی از نشانه های پر شدن چاه باشد.


بالا زدن آب چاه فاضلاب در دستشویی و...

در موارد حاد پرشدن چاه فاضلاب با بی کششی آب و به اصطلاح بالا زدن و پس زدن آب و فضولات در توالت، آب و کف صابون در کفشوی حمام، همچنین در سیفون دستشویی و یا آشپزخانه مشخص می شود. در چنین مواردی به ممکن است که در مسیرها، گرفتگی لوله هم بوجود آمده باشد.

چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه
چاه فاضلاب از حفر تا تخلیه

 

تعمیرکاران