تنظیم پکیج ایران رادیاتور

(3 امتیاز)

تنظیم پکیج ایران رادیاتور

تنظیم پکیج ایران رادیاتور  پکیج های شوفاژ دیواری در کارخانه و پس از تولید، تنظیماتی را دریافت می کنند و اما بعضی تنظیمات براساس نیاز برعهده کاربر می باشد، این تنظیمات در هنگام نصب و راه اندازی مجدد پکیج به کار می آیند تا مشتری براساس آنچه می خواهد و آنچه به دستگاه القا شده بهترین تصمیم را بگیرد و دستگاه را تنظیم کند.


پکیج ها از نظر سیستم کنترل به دو دسته تقسیم می شوند:

کنترل آنالوگ: تنظیمات ساده توسط دو پیچ که یکی برای تنظیم دمای مدار گرمایش و دیگری برای تنظیم دمای آب گرم مصرفی است انجام می گیرند.

کنترل دیجیتالی: در دستگاه هایی با کنترل الکترونیکی دکمه هایی برای تنظیم و مشاهده اطلاعات پکیج وجود دارد.
 

تنظیم پکیج ایران رادیاتور


تنظیمات اصلی دستگاه پکیج ایران رادیاتور را می توان در موارد زیر به طور ساده شرح داد:

    تنظیمات زبان پکیج: اگر پکیج ایران رادیاتور شما قابلیت تنظیم زبان را دارد برای راحتی کار می توانید زبان مادری مدنظر خود را به آن اعمال کنید.


    تنظیمات جداکننده دود و هوا: برای بهینه کردن پارامترهای عملکرد و احتراق پکیج، سیستم مکش هوا را به گونه ای تنظیم کنید که هوای احتراق اضافه مکش شود.


    تنظیم فشار پکیج: فشار پکیج ایران رادیاتور به طور معمول باید بین 7/0 تا 5/1 باشد و عقربه گیج فشار باید این مقدار را نشان بدهد، اگر مقدار فشار کم یا زیاد بود دستگاه را خاموش کرده و درصورت زیاد بودن فشار شیر تخلیه پکیج را باز و درصورت کم بودن فشار، شیر پر کن را باز کنید.

کم و زیاد بودن این مقدار خطر آفرین است.

 

تنظیم پکیج ایران رادیاتور

 

تنظیم پکیج ایران رادیاتور
تنظیم پکیج ایران رادیاتور    تنظیم دمای محیط: براساس نیاز و متراژ و سایر موارد مقدار دمای خواسته شده برای گرم کردن محیط را با استفاده از کلیدهای روی پکیج تنظیم کنید.


    تنظیم دمای آب گرم مصرفی: اگر قصد کم یا زیاد کردن دمای آب خروجی از پکیج را دارید، پکیج های ایران رادیاتور با کلیدها و ولوم های موجود روی پکیج این امتیاز را به کاربر می دهند

 مدار آب گرم مصرفی، مدار شوفاژ و سیستم گازرسانی باید هواگیری شوند

    آب سرد ورودی دستگاه را باز کرده و سپس با با بازکردن شیر آب گرم مصرفی اقدام به هواگیری سیستم آب گرم مصرفی می نماییم


    عقربه گیج فشار را به مقدار 1.5 بار می رسانیم و در این حالت سیستم پکیج را هواگیری می نماییم، درصورتی که این مقدار تنظیم نباشد امکان انفجاری روشن شدن دستگاه وجود دارد.


    نهایتا با بازکردن شیر دستی گاز، از نشتی یا عدم نشتی گاز اطلاع حاصل کرده و درصورت نیاز مسیر گازرسانی را هواگیری می کنیم.

 

 

تنظیم پکیج ایران رادیاتور
تنظیم پکیج ایران رادیاتوراگر هواگیری به درستی انجام نشود گرمای لازم تولید نمی شود. (برای اطلاعات بیشتر به فیلم آموزشی هواگیری در سایت مراجعه شود) و نیز درصورت مشاهده یخ زدگی در گرمایش مرکزی از خالی کردن کل آب خودداری کرده و و از ضد یخ مخصوص استفاده نمایید.

پس از راه اندازی پکیج و طی مدت زمانی بازدهی دستگاه به مرور کاهش می یابد و نیاز به سرویس دارد، از این رو برای اینکه خودتان بتوانید این کار را انجام دهید،

تعمیرکاران