آیا کولرگازی اجنرال خوب است

(1 امتیاز)

آیا کولرگازی اجنرال خوب است

آیا کولرگازی اجنرال خوب است هنگام خرید کولر گازی، بهتر است برندی را انتخاب کنید که در سطح جهانی شناخته شده باشد. کولرهای گازی جنرال که در کارخانه ژاپنی فوجتسو تولید و در تایلند مونتاژ میشوند، از این نظر در دنیا و مخصوصا ایران وضعیت خوبی دارند. کولرهای گازی مدل او جنرال سرد و گرم اینورتر

با ظرفیت های مختلف، قیمت نسبتا بالاتری از نمونه های مشابه با برندهای متفاوت دارند، اما چون به مصرف کم مشهورند، میتوانند در دراز مدت این هزینه را جبران کنند.

 به علاوه کولرهای گرم و سرد با تولید باد گرم و سرد، قادرند به نیازهای شما در فصل های مختلف سال پاسخ دهند.سرویس کولر گازی اینجا کلیک  کنید

آیا کولرگازی اجنرال خوب است


از معایب کولرهای گازی قدیمی که مجهز به سیستم اینورتر نیستند، خاموش و روشن شدن مداوم کمپرسور در طول روز و حداقل سه بار در ساعت است، که باعث میشود انرژی زیادی برای هربار راه انداختن موتور مصرف شود، اما کمپرسور در کولرهای مجهز به سیستم اینورتر هیچ وقت کاملا از مدار خارج نمیشود تا برای راه اندازی دوباره به برق زیادی احتیاج داشته باشد.

مدل کولر گازی اسپلیت کم مصرف او جنرال با برچسب مصرف انرژی A++ یکی از پرفروش ترین کولرهای گازی در بازار ایران محسوب میشود و مناسب آب و هوای گرمسیری است. داشتن قطعات مستحکم و موتور کم‌صدا از دیگر دلایل محبوبیت این کولرهاست.

آیا کولر گازی اجنرال خوب است

 

آیا کولرگازی اجنرال خوب است
آیا کولرگازی اجنرال خوب استبرای برخورداری از بهترین خدمات پس از فروش، بهتر است کولر گازی جنرال را از نمایندگی های رسمی آن خریداری کنید.

مدل دیگر و کمتر شناخته شده کولر گازی او جنرال، کولر گازی سقفی است که تنها مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که فضای لازم برای نصب کولر گازی او جنرال دیواری را ندارند.

مزایای مهم کولر گازی جنرال را می‌توان مانند زیر خلاصه کرد:

 

آیا کولرگازی اجنرال خوب است
آیا کولرگازی اجنرال خوب است    موتور روتاری
    پره طلایی ضد فرسایش
    تمیزکننده خودکار
    سرمایش سریع
    ایجاد باد طبیعی
    دارای ریموت کنترل
    تایمر زمان خواب
    فیلتر هوای ضدباکتری و بو زدا
    رطوبت زدایی قوی
    قابلیت شروع با باد گرم
    قیمت مناسب
    پنل قابل شست و شو
    5 سال ضمانت کلیه قطعات
    تنظیم خودکار جهت باد توسط کامپیوتر داخلی

آیا کولرگازی اجنرال خوب است


ظاهر کولرهای جنرال خوب اما ساده است و در مقایسه با مدل‌های ال جی و سامسونگ چندان شیک نیست.

وبسایت رسمی این محصول نیز به سرعت وبسایت‌های سایر برندهای مطرح کولر گازی آپدیت نمیشود، که برای مصرف کنندگانی که توقع اطلاع‌رسانی در زمینه خدمات پس از فروش مطابق استانداردهای بین‌المللی را دارند، یک نکته منفی محسوب میشود.

 

تعمیرکاران