تعمیر کولر گازی غرب تهران

(1 امتیاز)

تعمیر کولر گازی غرب تهران

 

تعمیر کولر گازی غرب تهران

تعمیر کولر گازی غرب تهران را مانند شمال، جنوب و شرق بر عهده داریم. ما با داشتن تکنسین های مجرب و کار کشته در غرب تهران توانسته ایم مشتریان وفاداری را جذب کنیم به طوری که در طول سال اگر ایرادی برای دستگاهشان به وجود بیاید تنها نمایندگی که به آن اعتماد دارند و با آن تماس می گیرند، نمایندگی تعمیر کولر گازی غرب تهران است.بسیاری از مردم به دلیل طرز فکر اشتباه خود که گمان می کنند مصرف برق کولرهای گازی بسیار بالا است هنوزم که هنوزه از کولرهای قدیمی و آبی استفاده می کنند. اما اینکه هزینه برق اسپیلت ها بیشتر از کولرهای آبی است به خاطر درست استفاده نکردن از آن است. چرا که تنظیم درجه دستگاه در هوای گرم باید به گونه استانداردی که دفترچه راهنما تعیین کرده است باشد.

 

بالا بردن درجه آن در روزهای گرم نه تنها باعث بالا رفتن هزینه برق می شود بلکه به مرور زمان باعث به وجود آمدن ایرادات و تعمیر کولر گازی می شود. پس پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در انرژی و هزینه مطابق با دفترچه راهنما یا سرویس کار متخصص عمل کرده و با کمی صبر و حوصله اجازه خنک کردن محیط توسط دستگاه با همان درجه اولیه را بدهید.تعمیر کولر گازی غرب تهران در کمتر از یک ساعت بعد از تماس شما صورت می گیرد این روند به گونه ای است که پس از ارتباط شما با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات کولر گازی چه از طریق تلفن چه به صورت حضوری، بعد از مطرح کردن ایراد دستگاه، متخصصین ما در محل شما حاضر می شوند تا در کسری از زمان مشکل کولرتان را برطرف کنند.

 

 

 

تعمیر کولر گازی غرب تهران
تعمیر کولر گازی غرب تهران

 

 

 

مهم نیست در کجای غرب تهران هستید اگر ساکن یکی از مناطق : شهرک غرب ، سعادت آباد ، فرحزاد ، یادگارامام ، پونک ، اشرفی اصفهانی ، بابایی ، سردار جنگل ، چهار دیواری ، عدل ، بلوار فردوس ، باغ فیض ، مرزداران ، تیراژه ، صادقیه ، آریا شهر ، ستارخان ، بهبودی ، شادمان ، طرشت ، آزادی ، توحید ، دانشگاه شریف ، ستاری ، باکری ، اکباتان و... هستید کافیست با شماره گیری یکی از خطوط، ما را در جریان مشکل خود بگذارید تا به پاس وفاداری و اعتمادتان در کمتر از 1 ساعت دستگاهتان را مانند روز اولش تحویلتان دهیم.

 

 

تعمیر کولر گازی غرب تهران
تعمیر کولر گازی غرب تهران

 لازم بذکر است که در صورت کار کردن با نمایندگی تعمیرات کولر گازی ما در غرب تهران شما از مزایای ویژه و خدمات پس از تعمیر فوق العاده ای بهره مند می شوید. یکی از این مزایا که ما را نسبت به سایر رقبا متمایز می سازد ضمانت 365 روزه قطعات تعویضی است. به طوری که به مدت یک سال پس از تعمیر و یا تعویض قطعه ای اگر مشکلی مجددا برای دستگاه شما از همان نقطه پیش آمد، شرکت موظف است که بدون دریافت حتی یک ریال دستگاهتان را دوباره سرویس و تعمیر نماید.

 

تعمیر کولر گازی غرب تهران

 

 

تعمیر کولر گازی غرب تهران
تعمیر کولر گازی غرب تهران


انواع کولر گازی عبارت است از کولر های یک تکه و پنجره ای یا کولر های دو تکه (اسپیلت)

کولر های یک تکه یا پنجره ای ، متداول و مورد توجه بود و به آسانی در داخل قاب پنجره نصب میشد.ولی به علت نوع کمپرسور آن مصرف برق بیشتری نسبت به انواع دیگر آن دارد.

همچنین در زمینه تعمیر کولر گازی رویه سخت تری دارند .کولر های دو تکه نیز با استفاده از فناوری جدید و روز دنیا هم اکنون از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر کولر ها برخوردار است ، کولر گازی دوتکه یا همان اسپیلتمعروف بین عموم از مدلهای مختلفی چون : دیواری ، داکت ، ایستاده ، سقفی زمینی ، مولتی و... تولید و در اختیار همگان قراردارد ما در اینجا ساختمان اصلی این دستگاه را به اطلاع می رسانیم .
کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل یک سیستم تهویه مطبوع قابل حمل ( PAC ) ، یک سیستم قابل حمل مناسب برای خنک کردن اتاق ها است. آنها معمولا روی زمین نشسته و با کیت نصب می شوند. اکثر مدل ها دارای چرخ هستند، بنابراین شما می توانید آنها را به اتاق های مختلف انتقال دهید، و آنها را جایگزین خوبی برای واحدهای پنجره ای می کند .چه چیز هایی برای تنظیم یک کولر گازی پرتابل لازم است؟

الزامات بر اساس مدل متفاوت است، اما راه اندازی معمولا سریع و بدون دردسر است. از آنجاییکه کولر گازی پرتابل هوای گرم و رطوبت را خنک نگه می دارند، هوا باید به محل دیگری ختم شود - به طور کلی از طریق یک پنجره که شامل کیت است هوا خارج می شود . کیت پنجره دارای اسلایدر پنجره و شیلنگ خروجی است که می تواند به آسانی تنظیم شود تا هوای گرم خارج شودمدل های انتخابی نیز می توانند از طریق سوراخ های تعبیه شده در سقف و دیوار خانه های مدرن تخلیه شوند. هنگامی که کیت پنجره را تنظیم می کنید، می توانید به سادگی کولر گازی پرتابل خود را وصل کنید خنک شوید!این نوع کولرها در راستای تعمیر کولر گازی رویه ای آسان دارند .

 

تعمیرکاران