کولر گازی سامسونگ

(2 امتیاز)

کولر گازی سامسونگ

 

برای تعمیر کولر گ ازی سامس ونگ خود تا جایی که امکان دارد با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید تا علاوه بر تعویض قطعات کهنه با نمونه اورجینال و اصل آن از خدمات وسرویس های نمایندگی نیز بهره مند شوید.تعمیرات کولر گازی سامسونگ کولر گازی کم مصرف

کولر گازی سامسونگهزینه عملیاتی یک کولر گازی کم مصرف بستگی به عوامل متعددی دارد . یکی از بزرگترین عوامل ، اندازه اتاق شما است و اندازه واحد به اندازه اتاق شما بستگی دارد . در زیر مثالی در این راستا آمده :


به عنوان مثال : اگر اتاق شما 500 فوت مربع است و در ایران قرار دارد، شما می توانید از مدل های 12،000 BTU استفاده کنید .

 

 

کولر گازی سامسونگ
کولر گازی سامسونگمصرف برق کولر گازی کم مصرف توسط دو عامل تعیین می شود: زمان اجرا یا سرعت کمپرسور . در مورد یک اینورتر غیر دینامیک / اینورتر تک سرعته ، سرعت کمپرسور در تمام زمان ها یکسان باقی می ماند و هنگامی که درجه حرارت مورد نظر به دست می آید ، دستگاه خاموش می شود . مصرف برق به وسیله ی زمان اجرا اینورتر در ساعت تعیین شده توسط توان آن

تعیین می شود.

مصرف برق سیستم های کولر گازی را می توان در زمان واقعی کنترل کرد زیرا افزایش دمای ترموستات سرعت کمپرسور را کاهش می دهد و بطور فوری باعث کاهش مصرف برق می شود. برای تعیین متوسط مصرف انرژی کولر گازی کم مصرف خود، می توانید آن را به یک مترسنج مصرف انرژی وصل کنید.

کولر گازی سامسونگ


تأثیر اندازه کولر گازی در مصرف برق

در بعضی موارد، واحدهای بسیار بزرگ دارای EER کمی پایینتری (به این معنی است که از انرژی بیشتری استفاده می کنند) نسبت به واحد متوسط هستند . با این حال، کولر گازی یا اسپیلتهای کوچکتر ممکن است به دلیل عادت های رایج شما را بیشتر در خرج بیاندازند .

واحدهای کوچک زمان بسیار بیشتری نیاز دارند تا اتاق های بزرگتر را خنک کنند ، بنابراین ممکن است تمایل داشته باشید که آنها را خاموش کنید زیرا نمی خواهید منتظر بمانید تا بعدا خنک شوند (این یک اتلاف انرژی وحشتناک است) . برای جلوگیری از انتظار، برخی افراد واحدهای بزرگتری را خریداری می کنند (به عنوان مثال 24000 BTU برای 200 فوت مربع).

بنابراین هنگام خرید حتمی توجه داشته باشید که کولر گازی کم مصرف تهیه نمایید .

 

کولر گازی سامسونگ
کولر گازی سامسونگ
کولر ، یا خنک کننده، سیستم پیچیده تری از ایجاد حرارت دارد . به جای استفاده از انرژی برای ایجاد حرارت ، کولر از انرژی برای خروج گرما می کند. شایع ترین سیستم کولر با استفاده از یک چرخه کمپرسور ( مشابه با یخچال و فریزر ) برای انتقال حرارت از خانه به خارج از منزل استفاده می شود.

خانه خود را به عنوان یک یخچال تصویر کنید. یک کمپرسور در خارج وجود دارد که با یک مایع مخصوص به نام مبرد منجمد پر شده است. این مایع می تواند بین مایع و گاز تغییر کند. همانطور که تغییر می کند، گرما جذب می کند یا گرما را آزاد می کند، از این رو برای انتقال گرما از یک مکان به مکان دیگر، ( از جمله داخل یخچال و فریزر به خارج ) استفاده می شود. ساده،

درست است؟

خب نه . و این فرایند با تمام کنترل ها و دریچه های درگیر بسیار پیچیده تر می شود. اما اثر آن قابل توجه است. یک کولر گرما را از یک محل خنک تر می گیرد و آن را در یک محل گرمتر می برد ، که به نظر می رسد علیه قوانین فیزیک کار می کند . که البته نیروی الکتریسیته موجب این فرایند می شد .

 

تعمیرکاران