نصب کولر وتعمیرات کولر آبی

(0 امتیاز)

نصب کولر وتعمیرات کولر آبی

 

در مطالب قبلی درباره اینکه کولر آبی چه تفاوت هایی با کولر های سلولوزی و یا کولر گازی دارد گفتیم اما با یکم توضیحات بالاتر میخواهیم تا درباره کولر ابی بیشتر توضیح  دهیم لذا از شما مشتری عزیز میخواهیم تا درباره کولر ها با ما بیشتر همراه بمانید و از اینکه ما رو انتخاب کرده اید صمیمانه متشکریم.

 

کولر ابی چیست ؟ و به چه وسیله ای کولر ابی گفته میشود ؟

 

 کولر به یک وسیله برقی گفته میشود که از یک چهرچوب فلزی ساخته شده است که در درون آن چند قطعه مانند موتور پمپ شناور تسمه پوشال تشکیل شده اند و لذا بر مرور زمان این نوع کولر ها دچار تغییرات مهمی از قیبیل سایز و نوع باد و کانال کشی شده اند ..

 

 

 

پوشال چیست ؟

 

همانطور که در مطالب قبلی دیدید پوشال به یک نوع موادی گفته میشود که مانند حصیر هستند و به درب های کولر متصلن هستند و حتما باید هرازچندگاهی نسبت به سرویس دهی و یا تعویض آن اقدام نمود ..

 

وظیفه پوشال ها رساندن و خنک نگه داشتن داخل کولر است اما اگر تعویض و یا سرویس نشود امکان کف کردن و یا خراب شدن و پوسیده شدن آن ها هست...

 

لذا پیشنهاد ما یعنی گروه جوان و با پشتکار تعمرکاران 24 همیشه و در همه حال برای شما اماده به خدمت هستیم ...

 

موتورکولر : همانطور که میدانید از مهم ترین بخش ها حتی در نیروی انسانی مدیریت و یا بخش مرکزی آن است بدون داشتن مدیریت نمیتوان یک محیط را چرخاند در کولرها هم مهم ترین و اصلی ترین بخش کولر موتور کولر است که باید حتما با دینام و تسمه و برق و آب داخل کولر مچ باشد در غیر این صورت امکان سوختگی کولر ها هست ..

 

 

نصب کولر وتعمیرات کولر آبی 

 

تسمه : وظیفه تسمه هم به راحتی است یعنی چرخاندن موتور کولر است که باید درصورت جا نبودن درست آن نسبت به رفع ایراد اقدام نمود..

 

 پمپ : وظیفه پمپ هم این است که باید با فشار آب را داخل کولر بچرخاند تا کولر خنک باشد .

 

شناور : تنظیم آب وظیفه شناور کولرهاست که باید مراقب تنظیم اب باشد تا بیشتر از اندازه آب بالا نیایید ..

 

 

همانطور که در بالا دیدید برای راه اندازی و یا نصب کولر حتما باید تمامی قطعات داخل کولر کاملا بازدید و و در صورت خرابی آن ها تعویض و یا تعمیرات شود 

 

لذا برای انجام هرکدام از موارد بالا کافیست تا با ما تماس بگیرید ..

 

تعمیرکاران 24 

 

نصب کولر وتعمیرات کولر آبی
تعمیرکاران